Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Rodinný den v ZOO Jihlava už tuto sobotu

Rodinný den v ZOO Jihlava už tuto sobotu
Kraj Vysočina pořádá Rodinný den v ZOO Jihlava. Uskuteční se v sobotu 19. října od 13.00 v areálu jihlavské ZOO. „Společným setkáním ukončíme letošní sezónu s Rodinnými a Senior pasy na Vysočině,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast.
 

 
 

Těšit se můžete na vystoupení Jaroslava Uhlíře, pohádkovou cestu po boku maskotů Rodinných pasů Kraje Vysočina– medvědice Áji a psa Punti nebo na komentované prohlídky a krmení zvířat. Přichystána je také řada soutěží a zábavný program s moderátorem rodinného odpoledne Milanem Řezníčkem.

 

Celý program je připraven nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro jejich prarodiče. Jak už  je zvykem, Kraj Vysočina chce touto akcí podpořit mezigenerační soužití. Držitelé Rodinný pasů budou moci uplatnit slevu na vstupném, přičemž děti budou mít do ZOO volný vstup. Držitelé Senior pasů si budou moci zakoupit vstupenku za poloviční cenu. Všechny děti dostanou popcorn zdarma.

 

 „Pořádáním této akce pamatujeme také na pěstouny v našem kraji, kteří byli na tento den pozváni a kterým tímto chceme poděkovat za jejich péči,“ doplňuje radní Krčál.   

 

V tomto roce se pod hlavičkou Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina konala zimní karnevalová show a dvouměsíční prázdninová tour Letní dovádění s Vysočinou. Tým Rodinných a Senior pasů byl také přítomen na jednotlivých akcích, jako například Vysočina fest, sraz rodáků ve Veselém Žďáře nebo setkání rodin na Šiklově mlýně.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 16.10.2013 / 16.10.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze