Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Říjen jako Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti

Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti
Dne 1. 10. 2013 odstartovala briefingem s novináři kampaň Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti. Pod záštitou Mgr. Vladimíra Rohela, ředitele Národního centra kybernetické bezpečnosti, ji pro území České republiky organizuje Národní centrum bezpečnějšího internetu.
 

 
 
Dne 1. 10. 2013 odstartovala briefingem s novináři kampaň Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti. Pod záštitou Mgr. Vladimíra Rohela, ředitele Národního centra kybernetické bezpečnosti, ji pro území České republiky organizuje Národní centrum bezpečnějšího internetu. Hlavními cíli kampaně je prohloubit komunikaci a spolupráci mezi státními institucemi, neziskovými organizacemi, a komerčními společnostmi, které se podílejí na vytváření bezpečnějšího online prostředí, inspirace a podněty ze zahraničí, předání zkušeností, best practise. 

Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti by měl přinést do povědomí uživatelů internetu povědomí, že bezpečnější prostředí online je sdílenou zodpovědností. Aktivity zahrnou rádiové a televizní programy, talk show, přednášky, odborné semináře, konference, online hry a videa, veletrhy, mediální a outdoorové kampaně atd.

Více informací naleznete zde. Informace ze zahajovací tiskové konference jsou zde
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 2.10.2013 / 2.10.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze