Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Lukáš Hezina zvítězil v soutěži ANEST IWATA CUP 2013

Lukáš Hezina zvítězil v soutěži ANEST IWATA CUP 2013
Student střední školy automobilní Jihlava Lukáš Hezina zvítězil se svým návrhem v soutěži ANEST IWATA CUP 2013 určené pro všechny výtvarníky, airbrushery a performery. Ti měli letos za úkol vytvořit dílo s keltskými motivy. Soutěž se uskutečnila na konci srpna v rámci motoristické výstavy International Prague Car Festival 2013.
 

 
 

ANEST IWATA CUP 2013 byl rozdělen do dvou kategorií: Kategorie PROFI pro ty, kteří se airbrushem zabývají profesionálně nebo na vysoké úrovni a OPEN pro všechny, kteří začínají, sbírají zkušenosti a nejsou v oboru airbrush tak zběhlí. Všichni účastníci pak měli jednotné zadání na téma Keltské motivy. Jednotlivé tahy airbrushovými pistolemi musí být promyšlené a přesné. Na rozdíl od jiných technik nelze učinit žádný krok zpět a korekční možnosti jsou také velmi omezené.

 

Výsledná díla hodnotila odborná porota, jejímž členem byl i Josef Marek, dborný učitel ze střední školy automobilní v Jihlavě. Členové poroty hodnotili nejen výběr motivu, ale i zpracování a celkový výsledný dojem. Lukáš Hezina, žák třetího ročníku oboru Autolakýrník, zvítězil v kategorii OPEN a obdržel velmi hodnotnou cenu v podobě profesionálních airbrushových pistolí Anest Iwata.

 

 

  • zdroj: Střední škola automobilní Jihlava
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.9.2013 / 30.9.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze