Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Na lednovou zimní olympiádu dětí a mládeže přijedou sportovci ze všech krajů

Na lednovou zimní olympiádu dětí a mládeže přijedou sportovci ze všech krajů
Všech 14 českých i moravských krajů přihlásilo své sportovce na Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže ČR, které bude v lednu 2014 hostit Kraj Vysočina. Více než 1300 mladých sportovců do 16 let a jejich trenérů bude bojovat o olympijské medaile v Novém Městě na Moravě, Velkém Meziříčí, Havlíčkově Brodě, Jihlavě a ve Žďáře nad Sázavou.
 

 
 

Zhruba sto dnů před zapálením olympijského ohně je zřejmé, že nejpočetněji bude zastoupen lední hokej. „Naopak pro tradičně malý zájem nebyl do sportovního programu zařazen skok z můstku a severská kombinace,“ informoval za organizátory olympiády Ivo Mach z krajského odboru školství, mládeže a sportu. Kraj Vysočina počítá s kompletním obsazením vypsaných disciplín. Do startovních listin se tak zapíše 94 jmen z Vysočiny. Kromě typicky zimních sportů proběhne také klání ve hře na akordeon.

 

Do zapálení olympijského ohně Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže, kterou hostí Kraj Vysočina, zbývá 110 dnů. Více informací bude průběžně zveřejňováno na stránkách www.odm2014.cz, dále na stránkách periodik mediálních partnerů MF Dnes a Deníků nebo ve vysílání Hitrádia Vysočina a Českého rozhlasu Region.

 

  • Jitka Svatošová, tisková mluvčí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.9.2013 / 30.9.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze