Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Podzimní část projektu Vysočina bezpečně online 2013 odstartovala

Vysočina bezpečně online
Národní centrum bezpečnějšího internetu a Kraj Vysočina společně realizují projekt Vysočina bezpečně online 2013, jehož podzimní část právě startuje. Dne 10. 9. byla tiskovou konferencí na krajském úřadu Kraje Vysočina zahájena podzimní část projektu Vysočina bezpečně online 2013.
 

 
 
Národní centrum bezpečnějšího internetu a Kraj Vysočina společně realizují projekt Vysočina bezpečně online 2013, jehož podzimní část právě startuje. Dne 10. 9. byla tiskovou konferencí na krajském úřadu Kraje Vysočina zahájena podzimní část projektu Vysočina bezpečně online 2013.
Projekt realizovaný společně Kraj Vysočina a Národním centrem bezpečnějšího internetu je zaměřen na místní prevenci kriminality a sociální patologie spojené s užíváním internetu a on-line technologií. Součástí projektu je kromě osvětové kampaně také specializované vzdělávání pro odbornou veřejnost – policisty a sociální pracovníky a semináře pro laickou veřejnost – rodiče a místní komunity.
Semináře pro sociální pracovníky již proběhly za velkého zájmu účastníků v květnu a červnu, do konce roku budou též proškoleni policisté místních oddělení a pracovníci policejní prevence. Série seminářů pro rodiče také právě startuje – místním komunitám budou znalosti a zkušenosti předávat zkušení mentoři Vysočina Education v minulosti proškolení Národním centrem bezpečnějšího internetu.Významnou součástí projektu je odborná konference „Řešení elektronického násilí a kyberkriminality páchané na dětech a mezi dětmi“/“ Elimination of children related cybercrime“, na jejímž pořádání se podílí také Vyšší policejní škola MV v Praze – pracoviště Jihlava. 
Více informací zde.
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 10.9.2013 / 10.9.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze