Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Vysočina Tourism mění adresu

Vysočina Tourism mění adresu
Krajská organizace cestovního ruchu Vysočina Tourism mění od 1. října 2013 adresu svého sídla. Nově bude působit v prostorách Střední školy obchodu a služeb v ulici Na Stoupách 3, Jihlava. „Za stěhováním organizace jsou ekonomické výhody. Vysočina Tourism bude v prostorách patřících Kraji Vysočina, odpadne platba nájemného a navíc získáme větší skladovací prostory,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák. Podle jeho slov se stěhování nijak nedotkne dostupnosti služeb, protože nová adresa je v blízkosti centra krajského města.
 

 
 

Stěhování Vysočina Tourism se nepromítne do změny telefonních čísel, ta zůstávají stále stejná a jsou k dohledání na domovských www stránkách www.vysocinatourism.cz.

 

Vysočina Tourism, příspěvková organizace vznikla v roce 2007 a jejím cílem je vytváření dostatečně silné konkurenční pozice kraje na trhu cestovního ruchu. „V současné době začínáme připravovat veletržní expozici Kraje Vysočina na tradičním lednovém veletrhu cestovního ruchu v Brně. Tématem expozice bude představení jednoho z největších kulturních projektů financovaných prostřednictvím ROP Jihovýchod – Zámek Třebíč a propagovány budou zároveň i další kulturní památky v regionu,“ prozradila Jitka Mattyašovská z Vysočina Tourism.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.9.2013 / 17.9.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze