Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

POZVÁNKA: Šiklův mlýn bude patřit rodinám

Ilustrační foto
Westernový areál Šiklův mlýn u Zvole nad Perštejnem přivítá 24. srpna držitele Rodinných a Senior pasů. Uskuteční se tu již osmý ročník celostátního setkání rodin. „Setkání rodin nabízí bohatý program a návštěvníci si mohou užít příjemně strávený den v atraktivním prostředí,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast.
 

 
 

Pro návštěvníky areálu westernového městečka jsou kromě mnoha soutěží a atrakcí připraveny koncerty české superstar Zbyňka Drdy a oblíbeného folkaře Františka Nedvěda. Rodiny s dětmi budou také svědky vyvrcholení několika měsíční talentové soutěže, kdy maskot Čenda hledal supertalent v jednotlivých krajích republiky. Ve finálovém kole se představí na dvě desítky finalistů a vítěz získá hodnotnou cenu. O zlatou cihlu bude usilovat také pět zástupců Kraje Vysočina, kteří do super finále postoupili z krajského kola.

 

Součástí programu bude rovněž slavnostní předání tradičního certifikátu Regionální potravina. Jako i v předešlém roce je připravena pro zájemce ochutnávka celé řady regionálních potravin.

„Cílem aktivity je nabídnout bohatý program a přitom zohledňovat finanční možnosti rodičů, ale také prarodičů, kteří se rozhodnou společně s námi příjemně strávit volný čas,“ dodává radní Krčál. 

Pro seniory bude v areálu otevřena senior kavárna s drobným pohoštěním pro každého. Děti se mohou na oplátku těšit na špekáček. Držitelé Rodinných a Senior pasů mají navíc vstupné za poloviční cenu.

 

  • Marek Homolka, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.8.2013 / 21.8.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze