Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Festival Petra Dvorského začíná už tuto sobotu

Festival Petra Dvorského začíná už tuto sobotu
Už tuto sobotu začíná v Jaroměřicích nad Rokytnou další v pořadí už 15. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského. Vyhlášená kulturní událost roku potrvá v Kraji Vysočina až do 17. srpna a program festivalu nabídne řadu tuzemských i zahraničních pěveckých hvězd a vystoupení talentovaných hudebníků. Kromě zámku a zámecké zahrady budou tvořit kulisu koncertů také Dalešický pivovar, zámek Valeč u Hrotovic nebo jaroměřický chrám sv. Markéty. Záštitu nad festivalem převzali prezidenti Česka a Slovenska a jeho konání opět finančně podpořil také Kraj Vysočina.
 

 
 

Zahajovací koncert bude tentokrát v čistě mezinárodním obsazení. Sopranistka Janai Brugger a tenorista Brian Jagde pod taktovkou italského dirigenta Sebastiana Rolliho zazpívají árie a duety převážně z díla Pucciniho a Verdiho. Koncert se koná tradičně pod širým nebem v zahradě zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou od 20 hodin.

 

Podrobný festivalový program včetně doprovodných aktivit a více informací o jednotlivých interpretech naleznete na http://www.arskoncert.cz/mhfpd/cz/

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.7.2013 / 30.7.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze