Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Čtyři milióny korun na informační a komunikační technologie

Čtyři milióny korun na informační a komunikační technologie
Téměř čtyři milióny korun letos rozdělili krajští zastupitelé v rámci grantového programu Fondu Vysočiny s názvem Informační a komunikační technologie 2013. „Podpořeno bylo 111 úspěšně předložených projektů řešících modernizaci webových stránek, bezpečnost a archivaci dat, dále např. rozvoj síťové infrastruktury v návaznosti na projekt ROWANet, serverovou a desktopovou virtualizaci a vzdělávání v oblasti ICT,“ uvedl Petr Pavlinec, vedoucí krajského odboru informatiky.
 

 
 

Podle výzvy mohly o dotaci z výše uvedeného grantového programu žádat obce Kraje Vysočina, svazky obcí se sídlem v Kraji Vysočina, organizace zřizované samosprávami v Kraji Vysočina, případně nestátní neziskové organizace se sídlem v Kraji Vysočina a malí podnikatelé se sídlem v Kraji Vysočina s méně než 30-ti zaměstnanci. Konkrétně budou dotací z Fondu Vysočiny podpořeny např.:

  • Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec a jeho projekt řešení poštovního serveru včetně ochrany firewall
  • Obec Hladov, zavedení vysokorychlostního internetu v obci
  • Nemocnice Havlíčkův Brod, výměna firewallu
  • Město Hrotovice, komunikační trubkovody a další.

 

Do grantového programu „ICT 2013“ byl v letošním roce zaslán rekordní počet podání – celkem 172. Řídící výbor navrhl radě a zastupitelstvu kraje podpořit 111 projektů, a to v celkové výši 3 988 790 Kč. Podpořené projekty jsou svým zaměření v souladu s hlavním cílem a účelem vyhlášeného grantu a pokrývají všechny výše uvedené oblasti.

 

Výsledky hodnocení a celkový konečný výčet podpořených projektů najdete na http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/programy_ed.php?id_prog=FV00561 .

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.7.2013 / 26.7.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze