Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Projekt i-Bezpečná škola má za sebou první úspěšný rok

i-Bezpečná škola
Projekt i-Bezpečná škola má za sebou první rok své realizace. A jak uvedl manažer projektu, Mgr. Ivo Kuttelwascher, během tohoto roku proběhlo velké množství aktivit.
 

 
 

Projekt i-Bezpečná škola má za sebou první rok své realizace. A jak uvedl manažer projektu, Mgr. Ivo Kuttelwascher, během tohoto roku proběhlo velké množství aktivit. Proběhly schůzky se všemi zapojenými školami ze všech okresů v Kraji Vysočina, během kterých měli ředitelé zapojených škol možnost seznámit se s problematikou elektronické bezpečnosti. Během těchto setkání vystoupili jak zástupci realizátora projektu – Vysočina Education a partnera projektu Národního centra bezpečnějšího internetu, tak i zástupci Kraje Vysočina, Vyšší policejní školy nebo Pedagogicko-psychologické poradny.  Pro učitele byly realizovány workshopy na téma rizika sociálních sítí, či Jak vyučovat bezpečné a etické užívání on-line technologií na ZŠ a SŠ a nebo Nebezpečný a nezákonný obsah na internetu a jak s ním naložit.

Konec projektu by měl být v červnu 2014, a proto je v plánu ještě mnoho dalších aktivit. Kromě plánovaných schůzek se zástupci pedagogicko-psychologických poraden, je to například vytvoření brožury, kde by byly základní informace týkající se problematiky elektronické bezpečnosti a kontakty na členy pracovní skupiny expertů, kteří mohou s problémy s elektronickou kriminalitou pomoci.

i-Bezpečná škola

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 1.7.2013 / 1.7.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze