Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Pozvánka na Závěrečnou konferenci k výstupům projektů z programu Comenius Regio

Pozvánka na Závěrečnou konferenci k výstupům projektů z programu Comenius Regio
Tento týden ve čtvrtek se uskuteční závěrečná konference programu Comenius Regio pro zástupce jak školských zařízení a pracovníky v kariérním poradenství, tak i širokou veřejnost, která se zajímá o problematiku odborného vzdělávání či moderních přístupů k řízení škol. Konference bude věnována výstupům projektů z programu Comenius Regio, které od roku 2011 probíhaly mezi Krajem Vysočina, regionem Champagne-Ardenne (FRA) a městem Tampere (FIN).
 

 
 

Konference se uskuteční ve čtvrtek 27. června 2013 od 13:00 – 15:00 hod. se na Krajském úřadě Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava v zasedací místnosti B 3.15

 

Závěrečná konference projektů Škola a firma ruku v ruce a Efektivní řízení škol je završením dvouleté práce partnerů z Kraje Vysočina, regionu Champagne-Ardenne z Francie a města Tampere z Finska. Na konferenci vystoupí nejen zástupci Kraje Vysočina a jeho příspěvkových organizací, kteří představí výsledky projektů, ale také Ing. Tomáš Janča, výkonný ředitel ze společnosti CMC, jež  se zabývá využitím finského vzdělávacího systému v českých podmínkách. Předkladatelem projektů byl vždy Kraj Vysočina. „Hlavním cílem projektu s městem Tampere bylo zefektivnit proces řízení škol na základě výměny zkušeností. Jednalo se o jedinečnou příležitost vzájemně se v této oblasti obohatit,“ uvedl k projektu Efektivní řízení škol Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje.

 

Do projektu s francouzským regionem Champagne-Ardenne byla zapojena i Krajská hospodářská komora. „Projekt s Francií se zaměřil zejména na oblast kariérového poradenství, metody  volby povolání, nové nástroje hodnocení a kooperaci škol a firem,“ uvedla Jana Fialová, radní pro oblast školství.

 

Přihlášky na konferenci posílejte na e-mailovou adresu metelkova@vys-edu.cz nebo hlaste telefonicky na číslo 739 055 329 do 26. 6. 2013.

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 24.6.2013 / 24.6.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze