Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno

Mobilní verze webu

Kraji dochází trpělivost, požaduje okamžité dokončení a předání mostu sv. Kateřiny v Havlíčkově Brodě

Opravu mostu sv. Kateřiny v Havlíčkově Brodě měl dodavatel stavby společnost SDS EXMOST podle platných smluv dokončit v listopadu loňského roku. Do dnešního dne není dílo dokončeno a nejsou odstraněny stavební nedostatky. Mezi důvody, které se mohly podepsat na tomto už jen stěží respektovatelném zdržení může být několik – např. možné nedodržení plánu prací.
 

 
 

Společnost SDS EXMOST v současné době nestandardně omezila komunikaci s investorem a přestala Kraj Vysočina informovat o přijatých opatřeních, která by mohla situaci řešit, téměř nereaguje na naše výzvy k odstranění závad a sladění stavby s projektovou dokumentací.

 

Pro Kraj Vysočina znamená aktuální stav určitou ztrátu důvěry v dodavatele a v tuto chvíli zvažujeme realizaci posledních možných kroků, které by mohly odvrátit případné uzavření mostu koncem června – ať už úplně nebo částečně. Prioritou Kraje Vysočina je bezpečně a v souladu s projektovou dokumentací provedená stavba, která má veřejnosti a občanům Havlíčkova Brodu sloužit, nikoli jim přidělávat problémy a komplikace. Jednou z možností je i případné nasazení jiného dodavatele, který by stavbu dokončil, jsme připraveni pro občany toto podstoupit i přesto, že současný dodavatel hrozí žalobami.

 

 

  • Ing. Libor Joukl, náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast dopravy a majetku
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.6.2013 / 18.6.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies