Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno

Mobilní verze webu

Vysočina se opět prezentovala na Czech Street Party v Bruselu

Vysočina se opět prezentovala na Czech Street Party v Bruselu
V pátek 14. června se v Bruselu v ulici Caroly konala již tradiční Czech Street Party. Hudba českých zpěváků a kapel, speciality z jednotlivých regionů, ale i hezké počasí přilákalo na letošní 7. ročník přes 4000 návštěvníků.
 

 
 

Hosté Czech Street Party měli možnost užít si vystoupení Alžběty Kolečkářové, Michala Hrůzy, Čankišou a Davida Kollera. Kraj Vysočina na této akci samozřejmě nemohl chybět a tak v barvách kraje vyzdobený stánek Vysočiny přilákal jako již každoročně velké množství hostů. Ti si mohli pochutnat na kvalitních regionálních uzeninách, sýrech, medových sušenkách a vysočinské medovině. Nejen dobroty sklidily velký úspěch. Mnoho hostů pokládalo otázky o kraji, turistických lokalitách, památkách, ale i životě na Vysočině. Martina Richtová Tomšů, zástupkyně kraje v Bruselu, potvrdila zájem o cizojazyčné brožurky o historických a architektonických památkách regionu. „Každoročně se zde setkáváme s velkým zájmem krajanů, ale i obyvatel Bruselu o náš region,“ dodala Martina Richtová Tomšů.

 

Czech Street Party je největší česká akce pořádaná v Bruselu. Letošní ročník zorganizovaly společně České centrum v Bruselu, CZELO, regiony (hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, kraj Vysočina, město Kladno, město Pardubice) a Stálé Zastoupení ČR při EU v Bruselu.

 

Hlavním sponzorem letošní Czech Street Party byla firma ČEZ, a.s. a firma Škoda Auto – Škoda Import Belgium. O produkci celé akce se opět postará Česká umělecká agentura.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.6.2013 / 17.6.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies