Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vítězka krajské soutěže se zúčastnila mládežnického panelu Safer Internet

Mladeznicky panel Safer internet
Vítězka soutěže Internet – se mnou se bát nemusíš Marta Lhoťanová se zúčastnila Mládežnického panelu Safer Internet. Studentka Gymnázia, SOŠ a VOŠ v Ledči nad Sázavou uspěla v krajské soutěži v kategorii prezentace - střední školy se soutěžním příspěvkem Bezpečnost na internetu. Jako zástupkyně mládežnického panelu vystoupila na konferenci v Senátu Parlamentu ČR, která se uskutečnila 14. května 2013.
 

 
 

Vítězka soutěže Internet – se mnou se bát nemusíš Marta Lhoťanová se zúčastnila Mládežnického panelu Safer Internet. Studentka  Gymnázia, SOŠ a VOŠ v Ledči nad Sázavou uspěla v krajské soutěži v kategorii prezentace - střední školy se soutěžním příspěvkem Bezpečnost na internetu. Jako zástupkyně mládežnického panelu vystoupila na konferenci v Senátu Parlamentu ČR, která se uskutečnila 14. května 2013.

 

Mládežnický panel Safer Internet je významným nástrojem Národního centra bezpečnějšího internetu pro práci s mládeží. Zástupci mládežnického panelu se pravidelně účastní konferencí, a to ať už pořádaných Národním centrem bezpečnějšího internetu (konference v Senátu Parlamentu ČR, konference na Magistrátu hl. m. Prahy), tak mezinárodních (Safer Internet forum). Mladí lidé, kteří tvoří mládežnický panel, poskytují potřebnou zpětnou vazbu diskutovaných témat především mezi mládeží. Pomáhají nejen šířit informace o problematice online bezpečnosti  – především v prostředí dnes velmi aktivně využívaných sociálních sítí – mezi svými vrstevníky, ale také se aktivně podílí na tvorbě obsahové náplně činnosti mládežnického panelu. Jedním z výsledků činnosti mládežnického panelu je projekt Internetových ambasadorů, jehož cílem je především vybudovat síť mladých lidí, kteří aktivně pracují v prostředí svých vrstevníků a snaží se je neformálním přístupem seznámit se zásadami bezpečné práce v online prostředí a prevencí pro minimalizaci dopadů škodlivých projevů v prostředí internetu.

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 28.5.2013 / 28.5.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze