Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Pozvání na soutěž Ája hledá supertalent

Pozvání na soutěž  Ája hledá supertalent
Krajské kolo multitalentové soutěže „Ája hledá supertalent“ klepe na dveře. Už tuto neděli 19. května se dvanáct postupujících, kteří byli vybráni z více než padesátky přihlášených dětí, utká o postup do celostátního finále. Krajské kolo se uskuteční od 13:00 hodin v prostorách nákupního centra City Park Jihlava. Tři nejšikovnější postoupí do celostátního Super Finále, které se bude konat 24. srpna na Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem.
 

 
 

Nelehký úkol výběru talentů bude o víkendu v rukou diváků a odborné poroty, ve které zasedne společně s vítězkou prvního ročníku Janou Blažkovou i zpěvák Zbyněk Drda nebo krajský radní Petr Krčál. Kromě soutěžících vystoupí také vítěz minulého ročníku Tobiáš Košir, který nedávno obhájil své prvenství na mistrovství světa ve stepu. „Naším záměrem je především podpora píle a talentu jednotlivce,“ říká radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.

 

Soutěž je určena pro děti ve věku od 5 do 17 let, jednotlivce i skupiny. Všichni mohou vystoupit se zpěvem, tancem, hrou na hudební nástroj, sportovním či akrobatickým vystoupením nebo s dalšími originálními čísly. Děti se do soutěže přihlašovaly prostřednictvím svých zákonných zástupců na webových stránkách soutěže www.ajahledasupertalent.cz

 

Vítěz celostátního kola soutěže vyhrává zlatou cihlu. Pro soutěžící krajských kol jsou připraveny věcné ceny.  Třetí ročník soutěže vyhlašuje Kraj Vysočina v rámci projektu Rodinné pasy Kraje Vysočina.

 

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 16.5.2013 / 16.5.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze