Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

URBIS INVEST – příležitost pro investice a podnikání v regionu

URBIS INVEST – příležitost pro investice a podnikání v regionu
Kraj Vysočina se i v letošním roce zúčastnil veletrhu URBIS INVEST, kde představil svoji nabídku volných rozvojových ploch a nemovitostní určenou především investorům, developerům a podnikatelům. Expozice Kraje Vysočina představila silné stránky regionu, kterými jsou výhodná poloha, dobrá dopravní dostupnost, lidské zdroje a dostatek investičních příležitostí.
 

 
 

Kromě informací o možnostech investování v Kraji Vysočina, zdejším podnikatelském prostředí, možnostech studia technických oborů na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě a možnostech podpory ze strany kraje byla pro návštěvníky připravena také řada propagačních materiálů. Díky umístění několika veletrhů do jednoho výstavního pavilonu byla připravena pro návštěvníky větší nabídka než v letech minulých a to např. i se zaměřením na prezentaci kulturních a přírodních zajímavostí všech významných lokalit našeho regionu, včetně kulturních památek v síti UNESCO.

„Jde o unikátní možnost prezentace investičních příležitostí v regionu. Díky množství dobře dostupných lokalit, kvalifikované pracovní síle a široké nabídce nemovitostí se jako každoročně stánek Kraje Vysočina těšil hojné návštěvnosti,“ řekl Martin Hyský, radní pro regionální rozvoj a územní plánování.

 

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST se letos uskutečnil ve dnech 23. – 27. 4. 2013 na brněnském výstavišti společně s URBIS TECHNOLOGIE a ENVI BRNO. Souběžně proběhly také Stavební veletrhy a veletrh Mobitex. Komplex odborných veletrhů s nabídkou investičních možností v podobě průmyslových zón, rozvojových ploch a nemovitostí typu brownfields českých i zahraničních regionů a municipalit tak byl doplněn o lákavá témata jako zateplování budov, nakládání s odpady a čištění odpadních vod, údržba zeleně, vybavení pro úklid apod. Mezi nejnavštěvovanější stánky pavilonu P patřil stánek Státního fondu životního prostředí s prezentacemi Nové Zelené úsporám, který byl v těsné blízkosti stánku kraje.

 

  • Ivona Hájková, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina,
    tel.: 564 602 534, 724 650 145
    e-mail: hajkova.ivona@kr-vysocina.cz

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.5.2013 / 3.5.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze