Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Již šest ICT společností v Kraji Vysočina získalo značku Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET

Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET
Již šest ICT společností v Kraji Vysočina získaly právo k užívání značky Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET. Jedná se o společnosti WIFCOM, JaroNet, Hor@cko.net, Jemnice OnLine, PETNet, s.r.o. a M-soft spol. s r.o., které poskytují své služby v celém Kraji Vysočina.
 

 
 

Již šest ICT společností  v Kraji Vysočina získaly právo k užívání značky Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET. Jedná se o společnosti WIFCOM, JaroNet, Hor@cko.net, Jemnice OnLine, PETNet, s.r.o. a M-soft spol. s r.o., které poskytují své služby v celém Kraji Vysočina.

Tyto společnosti poskytují své produkty, které naplňují myšlenku elektronické bezpečnosti. Dále se zavazují, že budou informovat zákazníky o rizicích využívání informačních a komunikačních technologií a předávat jim materiály týkající se této problematiky, budou hlásit bezpečnostní incidenty z oblasti elektronické bezpečnosti Pracovní skupině pro elektronickou bezpečnost nebo na CSIRT.CZ, propagovat dodržování bezpečnostních standardů a celkově propagovat problematiku elektronické bezpečnosti.

Pokud jste i Vy společnost, která poskytuje internetové připojení v Kraji Vysočina, máte možnost získat právo k užívání značky také. Formulář žádosti a detailní informace jsou ke stažení zde.

Informace o společnostech, které již značku využívají jsou zde.

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 28.4.2013 / 28.4.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze