Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Horácký fotoklub Jihlava vystavuje v sídle kraje

Horácký fotoklub Jihlava vystavuje v sídle kraje
Ještě dva týdny mají zájemci z řad široké veřejnosti možnost prohlédnout si v sídle Kraje Vysočina výstavu fotografií Horáckého fotoklubu Jihlava. Výstava 30 fotografií s názvem Den Země představuje prostor kolem nás ve své každodenní kráse. Objektivy pěti fotografů zachytily momenty nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí. Příroda v zimě i létě, detaily rostlin i živočichů, lesní zákoutí i otevřená krajina, to vše se stalo námětem snímků Jarky Melicharové, Vlasty Böhmové, Karla Slimáčka, Vladimíra Holuba a Leoše Tůmy.
 

 
 

Výstavu fotografií si lze v kongresové budově sídla kraje na ulici Žižkova v Jihlavě prohlédnou až do 3. května 2013, a to každý všední den od 8 do 16 hodin.

 

Horácký fotoklub s přestávkami působí v našem regionu od 30. let minulého století a sdružuje nadšence, kteří se chtějí podělit s ostatními o své zážitky a pocity, které prožívají při svých toulkách přírodou Vysočiny, v cizích krajích nebo i mezi čtyřmi stěnami svých ateliérů. V současné době má fotoklub více než 20 členů.

 

Více informací o Horáckém fotoklubu Jihlava naleznete na www.horackyfotoklub.cz

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 19.4.2013 / 19.4.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze