Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zahájeno hlasování do ankety Zlatá jeřabina 2012

Hlasování probíhá od 11. března do 19. dubna 2013.
 

 
 

Hlasování o Zlatou jeřabinu – Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2012 zahájeno

 

Soutěžní kategorie: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví

Hlasování probíhá od 11. března 2013 do 19. dubna 2013

 

9. ročník ankety Zlatá jeřabina představuje šedesát kulturních počinů vybraných odbornou pracovní skupinou a následně potvrzených Radou Kraje Vysočina, které budou od 11. března až do 19. dubna soutěžit o hlasy veřejnosti zde.

Všechny soutěžní kulturní počiny jsou prezentovány krátkou anotací a fotografiemi vystihujícími atmosféru akcí či stav památek před a po jejich obnově.

 

Kompletní seznam kulturních počinů v obou kategoriích - Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví - naleznete na níže uvedeném hlasovacím formuláři.

Hlasovat je možné elektronicky prostřednictvím hlasovacího formuláře nebo písemně pomocí originálního hlasovacího lístku uveřejněného v březnových novinách Kraj Vysočina.

 

Mediálním partnerem ankety Zlatá jeřabina 2012 jsou Jihlavské listy.

 

Hlasování

Elektronické hlasování

Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit formulář ve spodní části seznamu soutěžních akcí a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety.

 

Hlasovací formulář

 

Písemné hlasování

Hlasování je možné též písemnou formou prostřednictvím hlasovacího lístku, který bude uveřejněn v březnovém čísle novin Kraj Vysočina společně se seznamem kulturních počinů v obou kategoriích – pouze originál hlasovacího lístku bude započítán jako platný hlas. Hlasovací lístky zasílejte na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „Zlatá jeřabina 2012“.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bc. Veronika Švarcová
Vytvořeno / změněno: 11.3.2013 / 11.3.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura > Regionální pracoviště tradiční lidové kultury v Kraji Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze