Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nominace do ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2012

Od 7. ledna do 8. února 2013 do 12 hodin můžete zasílat své nominace do ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2012. Jedná se o 9. ročník veřejné ankety, která je rozdělena do dvou tradičních kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví.
 

 
 

Ve fázi nominací může zaslat každý svůj návrh na oblíbenou kulturní akci nebo příkladnou obnovu či oživení památky. Jedinou podmínkou je, aby se daný počin uskutečnil v roce 2012 na území Kraje Vysočina.

Nominovat lze

v oblasti kulturních aktivit např. zajímavé koncerty, festivaly, divadelní a hudební přehlídky, ediční počiny, muzejní expozice nebo výstavy realizované v roce 2012,

v oblasti péče o kulturní dědictví je třeba, aby se obnova památky uskutečnila taktéž v loňském roce na území Kraje Vysočina.

Nominace je možné zasílat

elektronicky prostřednictvím nominačního formuláře,

na e-mail zlatajerabina@kr-vysocina.cz nebo

písemně na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením "Zlatá jeřabina 2012".

Z došlých nominací bude následně odbornou pracovní skupinou vybráno 30 počinů do kategorie Kulturní aktivita a 30 do kategorie Péče o kulturní dědictví.

Samotné veřejné hlasování v anketě bude probíhat v březnu a dubnu, a to elektronicky na internetových stránkách kraje v sekci kultura a památky, nebo prostřednictvím originálních písemných hlasovacích lístků uveřejněných v novinách Kraj Vysočina. Vyhodnocení ankety proběhne na základě veřejného hlasování a první tři místa v každé kategorii obdrží Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2012 - Zlatá jeřabina. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v květnu 2013.

Výsledky loňského ročníku ankety Zlatá jeřabina naleznete zde.

 
Zodpovídá: Bc. Veronika Švarcová
Vytvořeno / změněno: 7.1.2013 / 8.3.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura > Regionální pracoviště tradiční lidové kultury v Kraji Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze