Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

První letošní rodinný karneval se vydařil

První letošní rodinný karneval se vydařil
O uplynulém víkendu bylo v novoměstském kulturním domě veselo. Kraj Vysočina tu pořádal zábavné karnevalové odpoledne pro celou rodinu. Bavili se nejen malí, ale i velcí návštěvníci. Veselo bude i na dalších místech Vysočiny. Další pozvání za karnevalovou zábavou jsou přichystána na březen a duben. Postupně se budou konat v Horní Cerekvi, Brtnici, Želetavě, Kejžlici a v Habrech.
 

 
 

„Program každého karnevalového odpoledne je připraven nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro jejich prarodiče,“ říká radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.

Pro děti jsou přichystané soutěže, zábavné atrakce nebo dětská show s názvem „Kouzelná plavba“. Dospělí návštěvníci si mohou zatančit u muziky dua Palas nebo s hudební skupinou Karel Gott Revival Morava. Vstupné na karneval je vždy zdarma.

Tečka za rodinnými víkendy je naplánována na sobotu 23. března, kdy se uskuteční druhý ročník plesu Rodinných pasů Kraje Vysočina. Plesat se bude v prostorách jihlavského hotelu Gustav Mahler.

Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina v rámci projektu Senior pasy a Rodinné pasy Kraje Vysočina a ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.2.2013 / 26.2.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze