Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno

Mobilní verze webu

Konference ke správnímu řádu se v Kraji Vysočina koná už posedmé

Konference ke správnímu řádu se v Kraji Vysočina koná už posedmé
Kraj Vysočina ve spolupráci s Právnickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně připravil na 21. a 22. února 2013 již sedmý ročník konference věnované správnímu řádu a jeho aplikaci v činnosti krajských úřadů. Konference se koná pod záštitou Jiřího Běhounka, hejtmana Kraje Vysočina, který ji dnes dopoledne zahájil.
 

 
 

Vedle uplatňování správního řádu v každodenní praxi krajských úřadů bude více než stovka přihlášených účastníků, mezi nimiž jsou uznávaní odborníci z akademické sféry, správní justice či legislativy a zástupci krajských úřadů a dalších institucí, diskutovat i o souvisejících procesních úpravách, které frekventovaně nacházejí své místo v praxi územní veřejné správy.

 

První den odborné konference je rozdělen do tří tematických bloků – opravné a dozorčí prostředky, kraj jako poskytovatel a příjemce dotací, závěrečný blok je věnován problematice korupce a podjatost v územní samosprávě. Druhý den se účastníci rozdělí do jednotlivých pracovních skupin, ve kterých si společně vymění názory a postřehy o aplikaci správního řádu na jednotlivých úsecích veřejné správy.

 

 

  • David Marek, oddělení ostatních správních činností
    tel.:  564 602 183, e-mail:  marek.d@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 21.2.2013 / 21.2.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies