Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Domov důchodců Onšov: Vstupte mezi celebrity

Ilustrační foto
Tento týden studenti univerzity volného času Domova důchodců v Onšově otevřeli novou kapitolu trávení aktivního stáří. Díky projektu „Vstupte mezi celebrity“ budou studovat umění fotografického portrétu, naučí se s kamerou, absolvují seminář na Filmové a televizní fakultě akademie múzických umění v Praze. A pak se vydají fotit do pražských divadel, vědeckých pracovišť a nebo například do koncertních síní. Výsledky jejich práce budou k vidění na plánovaných výstavách – v Praze, Jihlavě, Táboře a dalších.
 

 
 

Kromě pravidelných lekcí navštíví studenti Univerzity volného času i Filmovou akademii múzických umění v Praze (FAMU), kde si budou moci prohlédnout profesionální střižnu a zúčastní se 4hodinového semináře ke kompozici fotografie. V průběhu zimního semestru budou studenti univerzity za svými celebritami vyjíždět a fotit je na nejrůznějších místech (divadla, školy apod.). Na konci semestru studenti a lektoři úspěšné fotografie připraví pro fotografickou výstavu, která bude vyvrcholením celého semestrálního snažení. První focení celebrit mají studenti univerzity volného času už za sebou.

 

  • Více informací: Václav Jaroš, ředitel DD Onšov, e-mail: jaros@ddonsov.cz, Milena Čámková, koordinátor JEDEME DÁL, o. s., e-mail: milena.camkova@gmail.com
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 15.2.2013 / 15.2.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze