Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Kdo bude vítězem letošního ročníku soutěže Zlatý erb?

Zlatý erb
Na konci ledna 2013 byl ukončen příjem ohlášení do soutěže Zlatý erb. Přihlášku řádně podalo 10 měst a 16 obcí Kraje Vysočina. V kategorii elektronická služba bude odborná porota vybírat ze 14 přihlášených aplikací měst a obcí. Až do 25. února do 16. hodiny se může do hlasování zapojit i veřejnost. Zaslaným hlasem podpoří svého favorita mezi městskými a obecními weby, vítěz pak získá Cenu veřejnosti. Slavnostní vyhlášení krajského kola Zlatého erbu se uskuteční 11. března v sídle Kraje Vysočina.
 

 
 
  • přehled ohlášených webových stránek a el. služeb v kategorii měst (10 soutěžících): Havlíčkův Brod, Humpolec, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice, Jihlava, Moravské Budějovice, Třebíč, Třešť, Velké Meziříčí, Ždírec nad Doubravou.

 

  • přehled ohlášených webových stránek a el. služeb v kategorii obcí (16 soutěžících): Batelov, Bělá, Bobrová, Dobronín, Hluboké, Horní Ves, Jinošov, Kaliště, Klučov, Koněšín, Kostníky, Láz, Nový Telečkov, Okříšky, Police, Vilémovice.

 

  • přehled soutěžících v kategorii elektronická služba (14 soutěžících):

o   Batelov: Odběr novinek,

o   Brtnice: Mapový portál města,

o   Humpolec: Mobilní verze webu,

o   Jemnice: Virtuální prohlídka města Jemnice,

o   Jihlava: Připomínkování územního plánu,

o   Jinošov: Virtuální průvodce a interaktivní mapa obce Jinošov a naučné stezky v zámecké oboře,

o   Nové Město na Moravě: Klikací rozpočet,

o   Okříšky: Verze webové stránky pro mobilní telefony,

o   Třebíč: Městská hromadná autobusová doprava v Třebíči,

o   Třešť: Crazy Tomato,

o   Velké Meziříčí: Chat se starostou,

o   Velké Meziříčí: Mobilní verze webových stránek Velkého Meziříčí,

o   Velké Meziříčí: Oficiální městský e-shop,

o   Žďár nad Sázavou: e-UtilityReport – žádost o vyjádření k existenci sítí.

 

Hlasování v soutěži Zlatý erb se však stále může účastnit veřejnost - uživatelé městských a obecních stránek. Mohou dát svůj hlas pro cenu veřejnosti např. své obci. Pokyny naleznou na stránkách soutěže http://zlatyerb.obce.cz/. Hlasovat mohou všichni uživatelé internetu, kteří disponují platnou emailovou schránkou, na niž bude poslána ověřovací zpráva. Hlasovat lze pouze pro jedno město nebo jednu obec. Hlasy veřejnosti bude možné posílat v krajském kole Kraje Vysočina do 25. 2. 2013 do 16.00 hodin.

 

Do zvláštních kategorií Kraje Vysočina se přihlásily tyto organizace a sbory dobrovolných hasičů:

 

  • kategorie pro zřizované organizace Kraje Vysočina (4 soutěžící): Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace, Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod.

 

  • kategorie pro dobrovolné hasičské sbory (12 soutěžících): SDH Bílek, SDH Golčův Jeníkov, SDH Jámy, SDH Kamenice nad Lipou, SDH Kostníky, SDH Libice nad Doubravou, SDH Nové Město na Moravě, SDH Píšť, SDH Vepříkov, SDH Velká Bíteš, SDH Vyskytná, SDH Želiv 2 – psovodi.

 

 

V průběhu měsíce února bude přihlášené weby a služby hodnotit odborná krajská porota. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne 11. 03. 2013 v kongresovém sále KrÚ Kraje Vysočina v Jihlavě. Pro vítěze všech kategorií budou opět připraveny hodnotné věcné ceny. Celostátní finále soutěže proběhne tradičně na konferenci ISSS (https://www.isss.cz/).

 

Mnoho zdaru v soutěži přeje:

Petr Pavlinec (předseda poroty krajského kola Kraje Vysočina)

Vít Savický a Roman Milner (Sdružení Zlatý erb)

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 14.2.2013 / 14.2.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze