Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Do uzávěrky soutěže Zlatý erb zbývá jen několik dní

Zlatý erb
Sdružení Zlatý erb vyhlásilo v lednu v pořadí už 15. ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí České republiky – Zlatý erb 2013. Ve Zlatém erbu soutěží města a obce se svými oficiálními webovými stránkami a elektronickými službami. Až do 31. ledna je možné odeslat elektronickou přihlášku a stát se adeptem na vítězství v kategorii nejlepší webové stránky města, nejlepší webové stránky obce nebo nejlepší elektronická služba.
 

 
 

Zúčastněte se soutěže také a získejte některou z hodnotných věcných cen!

 

Účast v soutěži přispívá významnou měrou k propagaci obce, účastníci soutěže získávají každým rokem podněty pro další vylepšení svých stránek, zvyšuje se míra návštěvnosti webů. Zástupci Kraje Vysočina se také pravidelně umisťují na předních pozicích v rámci celostátního kola.

 

Jak se soutěže zúčastnit? Zástupci měst a obcí se mohou do soutěže přihlásit na stránkách Zlatého erbu http://zlatyerb.obce.cz, zájemci o kategorii pro zřizované organizace Kraje Vysočina a kategorii pro sbory dobrovolných hasičů na adrese http://zlatyerb.obce.cz/vysocina.

 

Uzávěrka přihlášek pro obce a města Kraje Vysočina i pro zřizované organizace kraje a sbory dobrovolných hasičů je stanovena na čtvrtek 31. ledna 2013 do 16:00 hod!

 

Slavnostní ceremoniál spojený s vyhlášením výsledků proběhne v březnu 2013 na Krajském Úřadě Kraje Vysočina - pro vítěze všech kategorií budou opět připraveny diplomy a hodnotné věcné ceny. Celostátní finále soutěže proběhne tradičně na konferenci ISSS (https://www.isss.cz/).

 

Těšíme se na vaši účast.

  • Petr Pavlinec (předseda poroty krajského kola Kraje Vysočina)
  • Vít Savický a Roman Milner (Sdružení Zlatý erb)

 

Martina Rojková, odbor informatiky
Krajský úřad Kraje Vysočina

e-mail: rojkova.m@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.1.2013 / 23.1.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze