Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina nabízí studentům tříměsíční stáže v Bruselu

EU
Kraj Vysočina vypisuje výběrové řízení na neplacenou pozici stážisty v kanceláři Kraje Vysočina v Bruselu, Rue du Commerce 20-22, 1000 Brusel. Studenti vysokých škol s odpovídající jazykovou znalostí a zájmem o Evropskou unii a Kraj Vysočina se mohou přihlásit až do 22. února. Aktuálně jsou pro budoucí stážisty k dispozici tři volné termíny od května 2013 do dubna 2014.
 

 
 

Do výběrového řízení vyhlášeného Krajem Vysočina se mohou přihlásit studenti prezenčního bakalářského nebo magisterského studia s dobrou znalostí anglického jazyka, znalost druhého cizího jazyka výhodou. Při výběrovém řízení budou muset prokázat dobrou orientaci v reáliích Evropské unie a Kraje Vysočina. Očekává se, že zájemci budou mít základní znalosti protokolu a reprezentativní vystupování, budou spolehliví, flexibilní a především samostatní. 

Termíny stáží: 

 • 1. květen 2013 – 31. červenec 2013 (3 měsíce)
 • 1. říjen 2013 – 31. prosinec 2013 (3 měsíce)
 • 1. únor – 30. duben 2014 (3 měsíce)

Podklady pro výběrové řízení:

 • Životopis v českém jazyce.
 • Motivační dopis v anglickém jazyce.
 • Potvrzení o studiu na vysoké škole.

Životopis a motivační dopis je možné zaslat v elektronické podobě nejpozději do 22. února 2013 na emailovou adresu richtova.m@kr-vysocina.cz. Potvrzení o studiu na vysoké škole dodá zájemce při písemné části výběrového řízení. Výběrové řízení se skládá ze dvou částí – písemné a ústní. Písemnou část tvoří test ze znalostí reálií Kraje Vysočina a Evropské unie. Ústní část proběhne v českém a anglickém jazyce a prověří nejen všeobecné znalosti o aktuálním dění v EU a v Kraji Vysočina, ale také protokolární znalosti a motivaci zájemce.

O termínu písemné a ústní části výběrového řízení budou zájemci informováni dopisem. Více informací na: http://www.kr-vysocina.cz/kraj-vysocina-vypisuje-vyberove-rizeni-na-neplacenou-pozici-stazisty-v-kancelari-kraje-vysocina-v-bruselu-rue-du-commerce-20-22-1000-brusel/d-4048767/p1=1172 .

 

 • Martina Richtová Tomšů, odbor sekretariátu hejtmana
  Krajský úřad Kraje Vysočina
  tel.:  724 650 265 
  e-mail: richtova.m@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.1.2013 / 21.1.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze