Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina na veletrhu Regiontour 2013

Vysočina na veletrhu Regiontour 2013
Novou sezónu veletrhů cestovního ruchu 2013 zahajuje Vysočina Tourism, příspěvková organizace tradičně účastí na jednom z největších veletrhů průmyslu cestovního ruchu v České republice - REGIONTOUR Brno (17. – 20. 1. 2013). Vysočina se v Brně prezentuje v samostatné expozici v pavilonu P, stánek č. 122. Bohatou škálu turistických možností Vysočiny do Brna přivezlo na 30 spoluvystavovatelů z řad měst, obcí, mikroregionů a podnikatelských subjektů. Hlavními tématy letošní prezentace Vysočiny na Regiontouru je Mistrovství světa v biatlonu 2013 v Novém Městě na Moravě (7. - 17. 2. 2013) a „Vysočina každému na dosah“.
 

 
 

Spoluvystavovatelé nabízí návštěvníkům řadu možností pro trávení klidné rodinné dovolené na venkově, aktivní dovolené na kole, na koni nebo na lyžích, cesty za poznáním historie, památek atd. Jmenovanou bohatou nabídku doplňuje ještě řada kulturních, společenských a sportovních akcí a volnočasových aktivit. Vysočina je díky svým ideálním podmínkám a možnostem vyhledávaná také rodinami s dětmi, seniory a stále častěji aktivními sportovci. Uvedené možnosti a aktivity jsou obsaženy v široké škále tiskovin, z nichž nově vydané jsou například brožura Pivovary na Vysočině, která přestavuje tradici pivovarnictví a současné pivovary na Vysočině. Dále jsou to brožury Cyklovýlety po Vysočině a Pěší výlety po Vysočině. Tyto publikace přináší návrhy 40 výletů pro cyklisty a 45 tras pro pěší. Výlety představují historické i přírodní krásy Vysočiny aktivním turistům.

 

Kromě tradičně bohaté turistické nabídky napříč regionem je pro návštěvníky expozice připraven také bohatý doprovodný program, jehož zahájení se zúčastnil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. V programu je pro návštěvníky například připravena lekce fanouškovského fandění nebo oslava 5. výročí založení příspěvkové organizace Vysočina Tourism se sladkým překvapením. Z dalších lákadel je to laserová střelnice, na kterou střílí závodníci při závodech v biatlonu. Zájemci si mohou vyzkoušet, jak je to obtížné trefit se do miniaturního profesionálního terče. Kromě toho budou poprvé veřejně k vidění medaile pro letošní MS v biatlonu 2013 nebo oficiální závodní mistrovský dres, který bude podruhé k vidění při až při oficiálním závodě v Novém Městě na Moravě. . První den veletrhu bude návštěvníkům jako bonus nabídnuto dokumentární focení na stupních vítězů ve věrných kulisách novoměstské Vysočina Areny. Dále jsou plánovány oblíbené ochutnávky regionálních pivovarů – Akciový pivovar Dalešice, Radniční pivovar Jihlava, Pivovar Chotěboř a Pivovar Poutník Pelhřimov.

 

Prezentace na veletrhu Regiontour 2013 je realizována v rámci projektu „Prezentace turistické nabídky kraje Vysočina do roku 2013“ s finanční podporou Regionálního operačního programu Jihovýchod a Kraje Vysočina.

 

V jednotlivých sektorech se představí tradiční i noví spoluvystavovatelé – Jihlava, Třešť, Telč, Havlíčkův Brod, Humpolec, Chotěboř, Počátky, Kamenice nad Lipou, Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě, Velké Meziříčí, Polná, Jemnice, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou, Hotel Artaban Žirovnice, Fabrika hotel Humpolec, Pelhřimov, Šikland, ZERA - Zemědělská a ekologická regionální agentura, o.s., p. Pašková, p. Malátová, Akciový pivovar Dalešice, Pivovar Poutník, Pivovar Chotěboř, Jihlavský radniční právovárečný pivovar a Radniční restaurace, Aikon s.r.o. - lodní doprava na Dalešické přehradě, Zámecký hotel Třešť, Organizační výbor MS v biatlonu 2013, Hotelová škola Světlá Velké Meziříčí, Vysočina Tourism.

 

 

 

Vysočina na veletrhu Regiontour 2013

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 16.1.2013 / 16.1.2013 | Zveřejnit od: 17.1.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze