Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Výsledky projektu DE-LAN

K 31. prosinci 2012 Kraj Vysočina úspěšně zakončil tříletý projekt DE-LAN. Hlavní výstupy projektu jsou nyní ke stažení
 

 
 
DE-LAN


Hlavní výstupy projektu je možné nyní stáhnout níže. Jedná se o: 

Průvodce příklady dobré praxe. Tato příručka se doporučuje jako podklad pro práci klíčových subjektů s rozhodovacími pravomocemi a regionálních politiků, kteří se zabývají inovacemi prostřednictvím IKT. Tento dokument je součástí výsledků projektu DE-LAN. Podrobnější popis nástrojů nezbytných pro implementaci digitálních ekosystémů (DE), naleznete v další praktické příručce DE-LAN Toolkit (www.delanproject.eu).

Implementační toolkit. Toolkit představuje řadu nástrojů, částečně vyvinutých i jinými projekty zaměřenými na DE  a z části posbírané a používané partnery projektu v rámci pilotních aktivit v jednotlivých regionech. Nástroje jsou roztříděny podle kategorií a u každého z nich jsou uvedeny reference, kde získat podrobnější informace. Úvodní texty byly přeloženy do češtiny, nicméně samotné nástroje byly pro srozumitelnost ponechány v původní anglické verzi. 

Souhrn závěrečných reportů z regionů. Tento dokument shrnuje zkušenosti získané z aktivit provedených v různých regionech, vyzdvihuje hlavní zjištění zaznamenaná jednotlivými partnery a přináší doporučení pro začlenění DE strategie do regionálních politik.

Analysis & synthesis report on pilot actions. Jedná se o doprovodný dokument, který shrnuje průběh pilotních akcí. Tento dokument je pouze v anglickém jazyce.
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Radek Bejdák
Vytvořeno / změněno: 2.1.2013 / 2.1.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze