Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Hejtman Jiří Běhounek přivítal nového ředitele krajských hasičů

hasici
Petr Beneš bude od 1. ledna 2013 novým ředitelem Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina. V ředitelském křesle vystřídá Miroslava Šimona, který koncem letošního roku odchází do důchodu. „Střídání“ na krajském ředitelství hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina byl dnes přítomen také Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina a Drahoslav Ryba, generální ředitel HZS ČR. „Miroslavu Šimonovi touto cestou děkuji za profesionální a lidskou spolupráci, která nikdy nepostrádala zdravý úsudek a rozhodnost,“ uvedl Jiří Běhounek při dnešním slavnostním předávání ředitelské funkce.
 

 
 

„Spolupráce krajské samosprávy a hasičského záchranného sboru je klíčová. Nejde jen o společná řešení mimořádných situací nebo krizových stavů, ale i o tzv. klidové záležitosti, které se bez asistence profesionálních hasičů neobejdou. V tomto případě mám na mysli například blížící se mistrovství světa v biatlonu. V Novém Městě na Moravě budou krajští hasiči zajišťovat požární bezpečnost a nejen pro ně to bude velká zkouška,“ připomněl Běhounek.

 

Zásadním úkolem pro nového ředitele krajských hasičů Petra Beneše, který dosud řídil odbor ochrany obyvatelstva a krizového řízení, je udržení vyrovnaného hospodaření i tempa investic do vybavení Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina.

 

 

Hejtman Jiří Běhounek přivítal nového ředitele krajských hasičů

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 28.12.2012 / 28.12.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze