Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hejtman Jiří Běhounek přivítal nového ředitele krajských hasičů

hasici
Petr Beneš bude od 1. ledna 2013 novým ředitelem Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina. V ředitelském křesle vystřídá Miroslava Šimona, který koncem letošního roku odchází do důchodu. „Střídání“ na krajském ředitelství hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina byl dnes přítomen také Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina a Drahoslav Ryba, generální ředitel HZS ČR. „Miroslavu Šimonovi touto cestou děkuji za profesionální a lidskou spolupráci, která nikdy nepostrádala zdravý úsudek a rozhodnost,“ uvedl Jiří Běhounek při dnešním slavnostním předávání ředitelské funkce.
 

 
 

„Spolupráce krajské samosprávy a hasičského záchranného sboru je klíčová. Nejde jen o společná řešení mimořádných situací nebo krizových stavů, ale i o tzv. klidové záležitosti, které se bez asistence profesionálních hasičů neobejdou. V tomto případě mám na mysli například blížící se mistrovství světa v biatlonu. V Novém Městě na Moravě budou krajští hasiči zajišťovat požární bezpečnost a nejen pro ně to bude velká zkouška,“ připomněl Běhounek.

 

Zásadním úkolem pro nového ředitele krajských hasičů Petra Beneše, který dosud řídil odbor ochrany obyvatelstva a krizového řízení, je udržení vyrovnaného hospodaření i tempa investic do vybavení Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina.

 

 

Hejtman Jiří Běhounek přivítal nového ředitele krajských hasičů

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 28.12.2012 / 28.12.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze