Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Zahraniční vztahy

Mobilní verze webu

Barevné Vánoce v sídle Kraje Vysočina

Vánoční hvězda
Nejen výběr vánočního stromku, nákup ozdob, pečení cukroví, ale tradičně i návštěva Barevných Vánoc v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě se stává nedílnou součástí vysočinského adventního času. Mezi letošními 35 vystavovateli z řad krajských domovů pro seniory nebo například středních škol a učilišť byla v největším obležení balící sekce. Tým studentek z Třebíče strávil celých sedm hodin balením dárků a dárečků, které si návštěvníci zakoupili na akci.
 

 
 

Krátce před koncem akce padl i návštěvnický rekord. Letošní ročník Barevných Vánoc v sídle Kraje Vysočina navštívily přes dvě tisícovky lidí. „Pravidelní prodejci a vystavovatelé se hodně inspirovali z minulých let a aktuálně nabízeli nejžádanější zboží, jako pletené ponožky, čepice a rukavice, ručně dělané svíčky, pletené košíky z pedigu, vánoční vazby a dekorace. Vánoční nabídka byla kompletní, protože nechyběla ochutnávka vánočního cukroví, pečiva, zabíjačkové hody a kdo hledal, našel i teplý vánoční svařák.

 

Všechny dětské domovy Kraje Vysočina si z Barevných Vánoc odvezly dárek v podobě vyhlídkového letu věnovaného společností airJihlava. Veselé a klidné Vánoce všem.

 

 

Barevné Vánoce

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.12.2012 / 13.12.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze