Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočinu navštívila její Excelence Mei-Yu Hsueh

Vysočinu navštívila její Excelence Mei-Yu Hsueh
Ve středu 5. prosince 2012 navštívila Kraj Vysočina ředitelka Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře její Excelence Mei-Yu Hsueh s doprovodem. Kromě setkání s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem a jeho náměstkem Vladimírem Novotným byla na programu návštěvy prohlídka Poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, gotické radnice a farního kostela sv. Jakuba v Jihlavě. Její Excelence Mei-Yu Hsueh si také vyzkoušela nový multimediální průvodcovský systém v Muzeu Vysočiny v Pelhřimově a navštívila tamní nemocnici.
 

 
 

„Jedním z hlavních témat byla další oboustranně prospěšná spolupráce v oblasti kultury, a to zejména v dalším rozšiřování multimediálního průvodcovského systému do našich muzeí. Diskutovali jsme také možnosti dodání nových funkcí v projektu eAmbulance, výměnu zkušeností v oblasti krizového managementu či příležitosti navázání spolupráce uměleckých škol. Kraji Vysočina byla také nabídnuta možnost prezentace na Veletrhu cestovního ruchu v Tchajpeji příští rok,“ uvedl náměstek hejtmana Kraje Vysočina Vladimír Novotný.

 

Kraj Vysočina spolupracuje s Tchajwanem už několik let a výsledkem spolupráce je jak projekt Muzeum 4U založený na unikátní bezdrátové technologii, která dnes provádí návštěvníky Muzea Vysočiny v Pelhřimově, tak zdravotnický projekt eAmbulance. Ten umožňuje obyvatelům kraje elektronické objednání do specializovaných ambulancí ve všech pěti krajských nemocnicích.

 

 

  • Martina Richtová Tomšů, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 367, e-mail: richtova.m@kr-vysocina.cz
 

Vysočinu navštívila její Excelence Mei-Yu Hsueh

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 6.12.2012 / 6.12.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze