Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pelhřimov dnes patří chirurgům

Nemocnice Pelhřimov
Tradiční republikové setkání zdravotníků dnes hostí Pelhřimov. Odborná konference Pelhřimovské chirurgické dny je určena lékařům i zdravotním sestrám. Letošním tématem je traumatologie bérce a nohy, či kasuistiky chirurgie. V sesterské sekci mají přítomní možnost diskutovat nejrůznější témata ošetřovatelské péče. Slavnostního zahájení se zúčastnil i Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.
 

 
 

Pelhřimovské chirurgické dny pořádá Nemocnice Pelhřimov. V kalendáři odborných seminářů a konferencí mají již stabilní místo. Každoroční setkání zdravotníků garantuje Česká lékařská komora a Krajské edukační centrum POUZP CMS se sídlem v Pelhřimově. Z konference je pravidelně pořizován sborník, na jehož vydání a některé další náklady spojené s pořádáním konference pravidelně přispívá Kraj Vysočina, zřizovatel pelhřimovské nemocnice.

 

Konference a její odborné pojetí je historicky spojeno se jménem Karla Křikavy, CSc. primáře chirurgického oddělení Nemocnice Pelhřimov a jeho následných nástupců. Díky jejich přispění se v Pelhřimově podařilo vybudovat tradici odborných setkání, která se mohou měřit s obdobnými akcemi fakultních nemocnic či odborných klinik.

 

 

Pelhřimov dnes patří chirurgům

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 23.11.2012 / 23.11.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze