Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zasloužilí hasiči se setkali ve Velkém Meziříčí

Hejtman ocenil práci dobrovolných hasičů
Téměř osmdesátka hasičů, nositelů nejvyššího ocenění „Zasloužilý hasič“ se včera opět po roce setkala, tentokráte ve Velkém Meziříčí. Titul je udělován členům Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, kteří se mimořádně zasloužili o rozvoj dobrovolné požární ochrany a aktivně se podíleli na realizaci jejího humánního poslání. Odpoledního programu se zúčastnil Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.
 

 
 

„Poděkování a úctu si zaslouží všichni přítomní, protože věnovali velkou část svého života pomoci druhým. Díky nim a jejich následovníkům se aktivity hasičů v obcích na Vysočině neustále rozvíjejí, dobrovolní hasiči si získávají nové a nové příznivce a stali se již neodmyslitelnou součásti obcí našeho kraje,“ ocenil práci hasičů hejtman Jiří Běhounek.

 

Dobrovolní hasiči díky svému širokému záběru patří k významným prvkům v obcích Kraje Vysočina. Podílejí se na nejrůznějších kulturních i sportovních událostech a zároveň jsou připraveni hájit zdraví i majetek jiných. Ocenění „Zasloužilý hasič“ byl udělen poprvé v roce 1983. Jedná se o nejvyšší ocenění, kterého lze u dobrovolných hasičů získat. Historicky první setkání oceněných se v Kraji Vysočina konalo v roce 2003.

 

 

 

Zasloužilí hasiči se setkali ve Velkém Meziříčí

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 24.10.2012 / 24.10.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze