Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Závěrečný workshop a konference projektu DE-LAN

DE-LAN conference Cardiff
Ve dnech 17-19. října se v Cardiffu konalo závěrečné setkání partnerů projektu DE-LAN. Partneři se opět sešli po více než třech letech v hlavním městě Walesu, kde projekt DE-LAN začal, aby završili tříleté společné úsilí.
 

 
 

DE-LAN


Workshop byl ve znamení příprav na konferenci a doladění všech výstupů, které budou předány Evropské komisi. Velká část těchto výstupů bude rovněž přeložena do češtiny a v listopadu zveřejněna na webových stránkách Kraje Vysočina. Na závěr setkání partneři vyjádřili chuť pokračovat v této spolupráci a utvořit neformální síť pro sdílení znalostí a nápadů.

Konference v Cardiffu ukázala na digitální spolupráci jako na cestu k lepší konkurenceschopnosti.

Více malých firem musí spolupracovat digitálně, pokud chtějí do budoucna efektivně konkurovat na globálních trzích. To byl hlavní vzkaz konference s titulem Digital collaboration 2012, která proběhla 18. října a svedla do Cardiffu zástupce veřejné správy a místní samosprávy, akademické obce a businessu. Účastníkům konference prezentovali příklady digitálních ekosystémů zástupci globálních hráčů jako IBM či Amazon, ale i představitelé malých lokálních firem jako Geosho. Své zkušenosti představily i univerzity např. litevská KTU a regiony, mezi nimiž byl i Kraj Vysočina. Celý program k dispozici zde.

 

Konference: Digital collaboration 2012

 
Zodpovídá: Radek Bejdák
Vytvořeno / změněno: 23.10.2012 / 23.10.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze