Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zástupci Kraje Vysočina se účastnili mezinárodního projektového semináře v Maďarsku

účastníci semináře
Od 25. do 27. září 2012 se v Miskolci konal další projektový mezinárodní workshop - hlavním tématem semináře byly výstupy projektu (Manual Maintenance and evaluation).
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

V rámci úterních prezentací byly představeny zkušenosti Maďarska se zaváděním eGovernmentu, přednášejícími byli jak zástupci veřejné a státní správy, tak soukromého sektoru. V odpoledním bloku proběhlo poslední setkání zástupců řídícího výboru projektu a schůzka lokálních koordinátorů všech projektových partnerů.

Středa byla věnována především hlavnímu výstupu projektu - Online Manuálu nejlepších praxí e-participace. Během moderovaných diskuzí a díky snaze pracovních skupiny složených z projektových partnerů různých zemí byl zhodnocen management projektu a započata diskuze ohledně možného pokračování projektu.

Poslední den semináře se konal na Univerzitě města Miskolc, přednášejícími byli zejména členové akademické sféry - jejich příspěvky byly věnované zvýšení efektivity veřejné správy za použití IT nástrojů, sociálních medií atd.

 

eCitizen II - Miskolc 09/2012

Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 3.10.2012 / 3.10.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze