Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Srdce na dlani se Zpíváním v dešti

Srdce na dlani se Zpíváním v dešti
Za účasti radního Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Petra Krčála se ve středu 19. září v jihlavském Horáckém divadle uskutečnil devátý ročník tradiční akce s názvem Srdce na dlani. Herci si pro klienty i pracovníky domovů pro seniory a domovů pro osoby se zdravotním postižením zřizovaných Krajem Vysočina připravili představení oblíbeného muzikálu Zpívání v dešti.
 

 
 

„Toto setkání naplňuje pojem mezigenerační setkání. Představuje jeden z kroků, prostřednictvím kterých dochází ke sbližování generací. Tyto kroky je třeba nadále podporovat, mají totiž smysl,“ řekl radní Petr Krčál.

 

Kromě toho se sociální zařízení podílela na přípravě doprovodné výstavy ve foyer divadla. Hlavním tématem výstavy byla sova, která se stala symbolem právě vznikajících Senior pasů na Vysočině. „Senioři a osoby se zdravotním handicapem za pomoci pracovníků vyrobili opravdu vydařené výtvory soviček z rozmanitých materiálů, mezi kterými nechyběly přírodniny, látky, hlína, papír a další originální materiály. Výsledkem byla přehlídka zajímavých ručních výtvorů, která nadchla všechny návštěvníky Horáckého divadla,“ zhodnotila akci Táňa Křížová z krajského odboru sociálních věcí, a dodala, že se stejným nadšením návštěvníci přijímali vystoupení herců i pěkné prostředí divadla. Akce se vydařila i navzdory nepříznivému počasí a název muzikálu tak přesně vystihl podstatu setkání: zpívat si i v dešti a mít při tom srdce na dlani.

 

 

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí,
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 811, e-mail: krizova.t@kr-vysocina.cz
 

Srdce na dlani se Zpíváním v dešti

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 20.9.2012 / 20.9.2012 | Zveřejnit od: 20.9.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze