Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Roadshow Bezpečně na Vysočině odstartovala v neděli v Havlíčkově Brodě

Roadshow Bezpečně na Vysočině odstartovala v neděli v Havlíčkově Brodě
Havlíčkův Brod se dnes stal dějištěm akce s názvem Bezpečně na Vysočině. Ve dvě hodiny odpoledne odstartoval na Havlíčkově náměstí program plný soutěží a her pro celou rodinu zaměřený na bezpečnost a prevenci úrazů především v dopravě. Hitrádio Vysočina ve spolupráci s Krajem Vysočina představí dopravně bezpečnostní akci postupně ve všech pěti okresních městech.
 

 
 

Na připraveném přenosném dopravním hřišti s dopravními značkami a funkčními semafory si děti mohly nanečisto vyzkoušet jízdu v silničním provozu. „Konec léta je vždy rizikové období. Děti jsou myšlenkami ještě na prázdninách a lehce se může stát, že při cestě do školy nevěnují provozu na silnicích potřebnou pozornost. Prosím všechny řidiče, aby v následujícím týdnu byli při cestách autem obezřetnější,“ řekl na havlíčkobrodském náměstí Libor Joukl, náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast dopravy.

 

Zájemci si také prohlédli hasičskou techniku, policejní vůz, motorku i sanitku zdravotnické záchranné služby. Došlo i na ukázku vyprošťování zraněné osoby z havarovaného auta. Kromě toho odborníci nabízeli zdarma měření krevního tlaku, množství kyslíku a cukru v krvi. Ve stanu Kraje Vysočina se návštěvníci akce mohli zaregistrovat do projektu rodinných pasů a nově i senior pasů. Děti lákal skákací hrad, malování barvami na obličej i taneční vystoupení pod vedením moderátora Hitrádia Vysočina Milana Řezníčka.

 

Termíny roadshow Bezpečně na Vysočině:

 

9. 9. 2012

Třebíč

16. 9. 2012

Pelhřimov

23. 9. 2012

Jihlava

29. 9. 2012

Žďár nad Sázavou

 

 

tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 2.9.2012 / 2.9.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze