Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Radní Petr Krčál navštívil děti na táboře. Přivezl jim dort

Radní Petr Krčál navštívil děti na táboře. Přivezl jim dort
O tom, že dětský úsměv patří mezi nejcennější odměny, se přesvědčil radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál. V uplynulých dnech navštívil dětský tábor v Dolním Mrzatci nedaleko Telče, o jehož organizaci se stará občanské sdružení DE.LEV.VO.S. a v jehož čele stojí rozhlasový moderátor Milan Řezníček. Ten se svými přáteli každoročně odjíždí trávit 14 dnů v přírodě odříznutí od civilizace společně s dětmi. Na dětský tábor, jehož turnus se tentokrát nesl ve filmovém duchu, se sjely nejen děti, které vyrůstají po boku svých rodičů, ale také děti, které pobývají v dětských domovech.
 

 
 

A právě na děti radní Petr Krčál myslel nejvíce. Dovezl jim totiž dvoupatrový dort. „I já jsem kdysi patřil mezi nedočkavé účastníky letních táborů. Vzpomínky z těchto míst patří k těm nejhezčím,“ prozradil Petr Krčál.

 

Záhy si tak získal srdce většiny dětí, s nimiž strávil část odpoledne. Dozvěděl se od nich, co již všechno zažily a podílel se s nimi na přípravách večerního divadelního představení. Vřelého přijetí se radní dočkal také od organizátorů, kteří jej přivítali tradičně, tedy chlebem a solí.  Následovala prohlídka tábořiště a již zmíněné chvilky s dětmi, kterým dle jejich slov na táboře nic nechybělo.  Navíc je ten den čekala sladká tečka v podobě darovaného dortu.

 

„Je jen dobře, že se nadále pořádají tábory a že jejich organizátoři neztrácejí chuť věnovat svůj čas dětem. Děti jistě ocení, že mohou pobývat v kolektivu, plnit táborové úkoly, sdílet společnou radost, s čímž se pojí také navazování nových přátelství. Každá taková milá zkušenost se počítá. Jsem rád, že se jí dostává i dětem z dětských domovů,“ uzavřel těmito slovy svoji návštěvu Petr Krčál.

 

 

 

Radní Petr Krčál navštívil děti na táboře. Přivezl jim dort

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 31.7.2012 / 31.7.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze