Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ája vybrala talenty z Kraje Vysočina

Ája hledá supertalent
Tuto sobotu se v prostorách obchodního centra City Park Jihlava uskutečnilo krajské kolo multitalentované soutěže Ája hledá supertalent. Do krajského kola soutěže se probojovalo celkem dvanáct soutěžících, které vybrala odborná porota z pěti desítek přihlášených dětí ve věku od 5 do 17 let. Na připraveném pódiu před diváky a porotou, ve které nechyběl ani zpěvák Zbyněk Drda, 3. Česká SuperStar a loňská celostátní vítězka této soutěže Jana Blažková, se svedl boj o postup do celostátního Super Finále, které se uskuteční 25. srpna 2012 v Šiklově mlýně.
 

 
 

Porota měla velmi složité rozhodování. Za předvedené výkony by si zasloužili postoupit všichni soutěžící , bohužel porota mohla vybrat  do celostátního Super Finále pouze 4 nejlepší, řek Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast. Po dlouhém rozhodování a diskuzi porota vybrala za Kraj Vysočina tyto 4 soutěžící do celostátního Super Finále:

 

Nikol Kokrdová, Havlíčkův Brod - hra na akordeon

Michaela Pelikánová, Chotěboř – moderní tanec

Denisa Prokešová, Třebíč – gymnastická sestava

Yang Cai, Havlíčkův Brod – hra na klarinet

 

Tito soutěžící z Kraje Vysočina budou bojovat o celkové vítězství v celostátním kole soutěže a možnosti vyhrát zlatou cihlu.

 

Realizováno v rámci projektu „Propojení systému Rodinných pasů v kraji Vysočina se systémem NO Familienpass v Dolním Rakousku“, financovaného Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Operačního programu Cíl Evropská územní spolupráce Rakousko – Česká republika 2007 – 2013.

 

 

Ája hledá supertalent

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 11.6.2012 / 11.6.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze