Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Začíná druhý ročník Univerzity třetího věku

Začíná druhý ročník Univerzity třetího věku
Senioři navštěvující přednášky v rámci Univerzity třetího věku v Domově pro seniory Velké Meziříčí již vědí, že jejich studium bude mít pokračování. Unikátní projekt vzdělávání seniorů z řad veřejnosti, ale především z řad uživatelů domovů pro seniory a osob se zdravotním postižením bude navazovat druhou řadou na obdobné téma.
 

 
 

V akademickém roce 2011/2012 připravili pracovníci Vysoké školy polytechnické Jihlava a odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina studijní program „Zdravý životní styl I.“ Vzhledem k tomu, že studenti byli s výukou spokojeni a o dané studium byl velký zájem, rozhodli se organizátoři připravit pro seniory navazující studijní program. Obsahově bude navazovat na předchozí cyklus, ve kterém se studenti budou i nadále seznamovat s principy zdravého životního stylu v seniorském věku. Tento kurz bude určen nejen pro stávajících 70 studentů, ale bude otevřen i dalším novým zájemcům z Velkého Meziříčí a okolí. Studijním dnem zůstává i nadále čtvrtek a zájemci získají bližší informace a přihlášky ke studiu na webových stránkách Vysoké školy polytechnické Jihlava, Kraje Vysočina i Domova pro seniory Velké Meziříčí. Termín pro odevzdání přihlášek je 16. července 2012 na adrese uvedené na přihlášce.

Zájemcům o studium můžeme nabídnout studijní témata: Divy naší planety, Život po životě, Rizika domácího násilí pro seniory, Automasáže, Dvanáctero příčin odlišnosti názorů a stanovisek, Potřeby člověka se zaměřením na spánek a bolest, Alternativní léčba, Civilizační choroby a dlouhá řada dalších neméně zajímavých témat, která přednesou osvědčení lektoři, s bohatými zkušenostmi a vědomostmi v dané oblasti. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 8.6.2012 / 8.6.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze