Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Den otevřených dveří letos o spolupráci generací

Den otevřených dveří letos o spolupráci generací
Tradiční Den otevřených dveří sídla Kraje Vysočina byl letos věnován dětem, rodičům i prarodičům, prostě aktivnímu stárnutí s podporou celé rodiny. Program pro zhruba osm stovek návštěvníků zajišťovaly v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě všechny tři generace. Děti z Mateřské školy Mahenova Jihlava vystoupily s pásmem písní a tanců, střední generace hrála a tančila, nabízela preventivní měření tlaku. Největší podíl aktivit však zajistili senioři z krajských zařízení – podávala se připravená tradiční i netradiční jídla, tančilo se na klasickou i supermoderní hudbu a rozmanitá byla nabídka bytových doplňků.
 

 
 

Letošní desátý ročník uzavírá jednu kapitolu pořádání dnů otevřených dveří sídla kraje na Vysočině. V minulosti se v tyto dny sportovalo, organizátoři představili tradiční regionální řemesla, není to tak dávno, co se ochutnávali regionální potraviny, výjimečný a patrně organizačně nejnáročnější na přípravu byl ročník s názvem Malá velká Vysočina, kdy jsme celý den pokořovali rekordy a loňský ročník byl věnován bezpečnosti.

 

Letošní celodenní program v sídle Kraje Vysočina byl sestaven z vystoupení taneční skupiny seniorek Hodické kočky, hudbu zajišťovala skupina Mix Tábor a Pohoda ze Žďáru nad Sázavou. Hrami a soutěžemi děti i jejich prarodiče celý den provázel Milan Řezníček. Ten nakonec programu pozval všechny k zakrojení do narozeninového dortu.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 7.6.2012 / 7.6.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze