Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Radní Tomáš Škaryd se ostře ohradil proti nepravdám uvedeným v médiích

Radní Tomáš Škaryd se ostře ohradil proti nepravdám uvedeným v médiích
Tomáš Škaryd, radní Kraje Vysočina pro oblast kultury a cestovního ruchu se dnes ostře ohradil proti nepravdám uvedených v médiích ohledně čerpání dotací jeho otce z krajského rozpočtu. Podle radního Škaryda jde o účelová spojení, které se snaží vyvolat pocit, že čerpání dotací bylo neoprávněné. S tím však radní Škaryd rozhodně nesouhlasí.
 

 
 

K uvedeným skutečnostem radní Tomáš Škaryd uvádí:

 

1.     Projekty splňovaly veškerá kritéria grantového programu, a proto byly úspěšné. Hodnocení projektů se uskutečnilo v grantové komisi, kterou jsem nikdy neovlivňoval, a kde je hodnocení řádně odůvodněné.

2.     Výše dotace u obou projektů tvoří 25% celkových nákladů – zbytek jsou vlastní prostředky. Celkové náklady 1.266 tisíc korun, dotace byla 300 tisíc korun. Realizace projektů by se uskutečnila i bez dotací.  

3.     Se svým otcem již 20 let nežiji ve společné domácnosti, nikterak se na jeho podnikání nepodílím a ani v jeho firmě nemám žádný podíl.

4.     Jako syn jsem hrdý na svého otce, který i v této krizové době úspěšně rozvíjí svoji firmu, přibírá nové zaměstnance, řádně plní své závazky, na rozdíl od jiných.

 

Závěrem chci zdůraznit, že mám čisté svědomí a uvedený článek a reportáž TV NOVA považuji za nepovedenou snahu o poškození mého dobrého jména.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 31.5.2012 / 31.5.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies