Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Závěrečný lokální workshop projektu eCitizen II

účastníci semináře
Ve středu 23. května 2012 se v Rytířsku uskutečnil poslední lokální seminář projektu eCitizen II - hlavním tématem bylo závěrečné zhodnocení implementace systému Váš názor.
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

V průběhu semináře byly prezentovány výsledky implementace systému Váš názor v jednotlivých pilotně zapojených obcích Kraje Vysočina:

Zástupci obcí přednesli svoje praktické zkušenosti týkající se nejen práce se systémem, ale i reakcí občanů obce na zavedení tohoto nástroje. Systém byl kladně přijat ve všech pilotně zapojených obcích, vlastní aktivity obcí a počet zveřejněných témat se však nadále různily. Jak bylo několikrát konstatováno, stále přetrvává malá ochota komunikovat touto cestou, často však spíše ze strany obyvatel než ze strany radnice.

V rámci otevřené diskuze byly projednány možnosti další propagace systému, zapojení mládeže, možnosti poskytování zpětné vazby v průběhu procesu přidávání komentářů ke zveřejněným tématům, atd.

Zapojení do projektu eCitizen II a implementaci systému Váš názor zhodnotili všichni zúčastnění velice kladně.

Výstupy z lokálního semináře budou zapracovány do reportu pro vedoucího partnera projektu a budou prezentovány na dalším společném mezinárodním semináři v Irsku.

 

eCitizen II - Rytířsko 05/2012

Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 29.5.2012 / 29.5.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze