Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Úspěch žáků Střední školy automobilní Jihlava v soutěži Automobileum 2012

Úspěch žáků Střední školy automobilní Jihlava v soutěži Automobileum 2012
Česká Lípa v Sosnově hostila v minulém týdnu sedmý ročník mistrovství automobilových škol České republiky AUTOMOBILEUM 2012. Ve dvoudenní soutěži studentů mechaniků z třetích ročníků vybojovalo čtyřčlenné družstvo ze Střední školy automobilní Jihlava celkové třetí místo. V řidičských dovednostech dokázali reprezentanti Kraje Vysočina navázat na úspěchy z minulých ročníků, kdy se podařili vybojovat stříbrné i zlaté medaile.
 

 
 

„Cílem Automobilea je zábavnou formou prověřit řidičské dovednosti žáků, schopnost ovládat vozidlo ve vysoké a nízké rychlosti, parkování vozidla, schopnost týmové spolupráce, manuální zručnost a znalosti z oblasti technických oborů, základů první pomoci a pravidel silničního provozu,“ uvedl Marie Kružíková, radní Kraje Vysočina pro oblast školství.

 

Družstvo Střední školy automobilní Jihlava reprezentovalo Kraj Vysočina ve složení Petr Datínský, Jan Čapek, Pavel Nacházel a Milan Pošusta. Většího úspěchu dosáhl v jednotlivcích Petr Datínský, který v dané kategorii vybojoval první místo.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 28.5.2012 / 28.5.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies