Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajské noviny s přílohou Hospodaření populárně

noviny
Noviny Kraj Vysočina, které pravidelně každý měsíc dostávají všechny domácnosti v regionu zdarma do schránky, jsou v květnu mimořádně rozšířeny o tematickou přílohu. Na čtyřech stránkách redakce čtenářům nabízí pohled na vybrané zajímavé položky krajského rozpočtu. „Kromě zajímavých postřehů z hospodaření kraje vztahujícího se k minulému roku nabízíme čtenářům také pohled do současnosti a do budoucna, tedy na položky rozpočtu Kraje Vysočina v celém letošním roce,“ uvedl Vladimír Novotný, náměstek hejtmana pro oblast financí.
 

 
 

Příloha nabídne pohled na daňové příjmy krajů, ale také hrozící křivky zadluženosti státu v poměru k obcím a krajům. Nově je oproti minulým podobným přílohám věnován prostor i bezpečnosti a ochraně majetku. „Z čísel poskytnutých krajským odborem analýz jasně vyplývá, že dobrovolné složky hasičů mohou v posledních čtyřech letech plnohodnotně fungovat vlastně pouze dotacím získaných od kraje. Zatímco stát dotaci na jejich vybavení a akceschopnost rok od roku snižuje, na dotace poskytnuté krajem resp. se mohou dobrovolní hasiči vždy spolehnout,“ popisuje výstupy jedné ze zpracovaných kapitol Vladimír Novotný.

 

Pro odlehčení redakce čtenářům nabízí také informační box se zajímavými spojitostmi a údaji souvisejícími s Krajem Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 23.5.2012 / 23.5.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies