Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Krajské kolo McDonald‘s Cupu v Jihlavě

McDonald's Cup 2012
Pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina se v pondělí 21. května 2012 na stadionu v Jihlavě utkali žáci základních škol v krajském finále fotbalového turnaje McDonald’s Cup. Za dobu patnácti let si McDonald‘s Cup získal pozici největší sportovní akce pro školní děti nejen v České republice, ale i v Evropě. „Nejen počet zúčastněných holek a kluků, ale jejich nadšení a zápal organizátorů, kterým není lhostejné trávení volného času žáků základních škol, svědčí o společenském přínosu tohoto turnaje,“ komentoval akci Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.
 

 
 

V kategorii A – mladší žáci se na prvním místě umístil tým ze Základní školy Hálkova Humpolec, druhé místo obsadili žáci Základní školy Seifertova Jihlava a třetí místo patří Základní škole Rošického Jihlava. V kategorii B – starší žáci se na stupni vítězů umístili žáci Základní školy Školní Velké Meziříčí. Druhé místo obsadili žáci Základní školy Rošického Jihlava a třetí místo patří Základní škole TGM Třebíč. První z obou kategorií postupují do celorepublikového finále.

 

Prvního ročníku v roce 1997/1998 se zúčastnilo 27 tisíc žáků z 1 316 základních škol. Současné počty přihlášených děvčat a chlapců ve věku 6 – 11 let jsou téměř trojnásobné. Celý organizační tým dosahuje počtu přibližně 4,5 tisíce nadšených lidí.

 

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 23.5.2012 / 23.5.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze