Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Seminář k problematice elektronické bezpečnosti

Seminář k problematice elektronické bezpečnosti
Dne 5. dubna 2012 pořádala pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina, výroční seminář na téma elektronická bezpečnost.
 

 
 

Dne 5. dubna 2012 pořádala pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina, výroční seminář na téma elektronická bezpečnost. Stejný seminář se konal již minulý rok v dubnu. „Protože akce měla kladný ohlas od účastníků, rozhodli jsme se ji zopakovat,“ uvedl Petr Pavlinec, vedoucí odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Seminář byl určen pro informatiky, zástupce škol, veřejného sektoru a pro všechny ty, kteří mají zájem o problematiku elektronické bezpečnosti. Účastníci semináře získali informace o aktivitách Kraje Vysočina v oblasti elektronické bezpečnosti, jako je rozšíření Značky Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET, o proběhlé soutěži Víš, co ti hrozí na netu? nebo o projektu Vysočina Education i-bezpečná škola. Dále na semináři vystoupil zástupce Policie ČR s aktuálními informacemi o informační kriminalitě v Kraji Vysočina a zástupkyně sdružení CZ.NIC a CESNET, paní Andrea Kropáčová, s informacemi o prvním roce fungování Národního CISRTu. Tento seminář byl spolufinancován z evropského projektu DE-LAN z programu INTERREG IVC.

 

   Odkazy

    

   DE-LAN Seminář

    
   Zodpovídá: Radek Bejdák
   Vytvořeno / změněno: 24.4.2012 / 11.4.2012
   Informace vyžadují kontrolu

    

   Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový

   Vyhledávání

   nahoru

   web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze