Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Ředitelství silnic a dálnic chystá generální rekonstrukci hlavního tahu mezi Pelhřimovem a Humpolcem

Ředitelství silnic a dálnic chystá generální rekonstrukci hlavního tahu mezi Pelhřimovem a Humpolcem
Ředitelství silnic a dálnic připravuje dlouho odkládanou generální rekonstrukci silnice I/34 Pelhřimov – dálnice D1 (směr Humpolec). V době od 10. dubna 2012 do 31. října 2012 bude postupně částečně uzavírána. Chystá se oprava tří mostků v úseku mezi odbočkou na Radětín a odbočkou na Služátky a oprava mostu u obce Onšovice. Současně bude probíhat rekonstrukce povrchu vozovky. Doprava bude řízena po dobu oprav pomocí semaforů kyvadlovým způsobem v obou směrech.
 

 
 

Vzhledem k tomu, že kyvadlový provoz bude doprovázen na této vytížené silnici v dopravní špičce tvorbu kolon, doporučují dodavatelé stavby použít navržené objízdné trasy a to pro vozidla do 3,5t a autobusovou dopravu z Pelhřimova po silnice I/34, po silnici I/19 (obchvat Pelhřimova), po silnici II/112 přes Červenou Řečici do Křelovic a dále po silnici II/129 přes Želiv do Humpolce. Tuto trasu bude možné použít i opačně.

 

Sdružení společností, které pro ŘSD rekonstrukci provádí se touto cestou omlouvá za zhoršenou dopravní obslužnost. Práce, které jsou nutné při opravách komunikací provést, dokončí ve slíbeném termínu tak, aby řidičům způsobili co nejmenší komplikace.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 10.4.2012 / 10.4.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze