Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Projekt DE-LAN propagován na konferenci ISSS

účastnící konference v Jednacím sále
V Hradci Králové se od 1. do 3. dubna konal již 15. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS). Jako každý rok se v kongresovém centru Aldis setkali vrcholní politici, zástupci stáních institucí, samospráv, informatici obecních, městských i krajských úřadů, odborní na elektronizaci veřejné správy i dodavatelé moderních informačních a komunikačních technologií. Své úspěšné projekty zde prezentoval i Kraj Vysočina.
 

 
 

DE-LAN

 

 

 

 

 

Kraj Vysočina prezentoval úspěšné projekty podpořené z Evropské Unie - jedním z těchto projektů je i DE-LAN. Základní informace o projektu, výměnnné stáži ve Walesu a především o pilotní aktivitě Kraje Vysočina předala v rámci bloku "Financování projektů eGovernmentu" Martina Rojková z odboru informatiky KrÚ Kraje Vysočina. Součástí prezentace bylo především podrobné představení pilotního projektu zaměřeného na problematiku eBezpečnosti (eCrime).

Na propagačním stánku Kraje Vysočina byly dále distribuovány tištěné propagační materiály projektu DE-LAN.

V posledních letech se na oficiální dvoudenní program konference ISSS pravidelně registruje zhruba 2 tisíce účastníků, koná se přibližně 250 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představuje přes 110 vystavovatelů.

 

DE-LAN - ISSS 04/2012

 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 6.4.2012 / 6.4.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze